در مهمانی مجلل پس از اسکار چه گذشت؟ لباس‌های Vanity Fair 2023

بزرگترین شب هالیوود، به پایان نمی‌رسد مگر با برگزاری مهمانی پر زرق و برق ونیتی فر، که پس از اتمام مراسم اسکار برگزار می‌شود. این مراسم امسال در بورلی هیلز کالیفرنیا برگزار شد و سلبریتی‌های بسیاری در این مهمانی مجلل حضور داشتند.

لباس‌های ونیتی فر

در این مطلب نگاهی داریم به زیباترین لباس‌های این مهمانی:

میشل یئو، دومین زن رنگین پوست برنده جایزه بهترین بازیگر زن، با لباسی براق و بلند

سوفی ترنر و همسرش جو جوناس با لباس‌هایی از لویی ویتون

لباس‌های ونیتی فر

خواهران جنر

کندال با لباسی از طرح‌های قدیمی ژان پل گوتیه و کایلی با لباسی از مارجیلا

لباس‌های ونیتی فر

جیجی حدید با لباسی قرمز از زک پوزن

لباس‌های ونیتی فر

دوناتلا ورساچه با بالاتنه‌ی مشکی توری و دامن پوست گاوی

لباس‌های ونیتی فر

هیلی بیبر، بانوی پر حاشیه‌ی روزهای اخیر با لباسی از سن لوران

لباس‌های ونیتی فر

رونی مارا با لباسی از الکساندر مک کوئین

لباس‌های ونیتی فر

ماریون کوتیار با جامپسوت مشکی براق و رویه‌ی توری و کیف کوچک

لباس‌های ونیتی فر

بیلی آیلیش با لباسی مشکی و پف دار

لباس‌های ونیتی فر

مدلین کلاین با لباسی از ژیوانشی

که پارچه‌ی سبز طرحدار و کمری باز داشت.

لباس‌های ونیتی فر

کاردی بی، رپر معروف آمریکایی با لباسی از روبرت توان

لباس‌های ونیتی فر

لوسین لویسکونت با استایلی عجیب و غریب

لباس‌های ونیتی فر

کیت بلانشت با لباسی از لویی ویتون

او با همان لباس مراسم اسکار در مهمانی ونیتی فر حضور یافت.

لباس‌های ونیتی فر

هالزی با لباسی از ژیوانشی

لباس‌های ونیتی فر

جنیفر کولیج با لباسی از دولچه و گابانا

لباس‌های ونیتی فر

ملاله یوسف زی با لباسی لیمویی رنگ

لباس‌های ونیتی فر

مارگو رابی و امیلی بلانت دوست‌داشتنی؛ زیباترین سیاه و سفید مراسم اسکار

مراسم اسکار ۲۰۲۳ با حضور بازیگرهای متععدی برگزار شد و بالطبع استایل‌های رنگارنگ زیادی هم در این مراسم دیده شد. ولی دو تا از زیباترین استایل‌های فرش قرمز متعلق به مارگو رابی و امیلی بلانت جذاب دنیای سینما بود.

سیاه و سفید اسکار

مارگو رابی که فیلم بابیلون با بازی او به عنوان نقش اول زن و برد پیت به عنوان نقش اصلی مرد در سال ۲۰۲۲ منتشر شد، فیلم باربی را در صف اکران دارد.

سیاه و سفید اسکار

این بازیگر استرالیایی، دیشب به همراه مورگان فریمن بر روی استیج مراسم اسکار حضور پیدا کرد. لباس مشکی بلند او، با پارچه‌ی براق و یقه‌ی قایقی‌اش، چشم‌ها را خیره می‌کرد. قسمت پایینی دامن لباس او طرح متفاوتی اما به همان رنگ مشکی براق داشت که زیبایی لباس را دوچندان می‌کرد. این لباس از طراحی‌های جورجیو آرمانی بود.

سیاه و سفید اسکار

امیلی بلانت زیبا اما لباسی کاملا سفید و بلند، بدون هیچ طرح و اضافاتی پوشیده بود و در آن می‌درخشید. این لباس از طراحی‌های مزون والنتینو بود.

سیاه و سفید اسکار

این لباس با دو ساق دست بلند از همان جنس لباس اصلی همراه بود. اکسسوری‌هایی همچون گوشواره‌های بلند با سنگ‌های سرخابی و رینگ و انگشترهای امیلی، این استایل را تکمیل کرده بود. البته از کیف کوچک سنگ‌کاری شده و نقره‌ای او نباید غافل شد.

کیت بلانشت اسکار امسال هم با لباسش، کل دنیا را دیوانه خودش کرد

کیت بلانشت بازیگر زیبا و دوست‌داشتنی است. او کاربلد و حرفه‌ای هم هست  و از نام‌های مهم دنیای سینما است که حضورش در هر فیلمی می‌تواند نقش پررنگی در موفقیت آن داشته باشد. یکی از شاخصه‌های این هنرپیشه قدیمی و مطرح، استایل خوب و سلیقه مطلوبش در ارائه یک شخصیت پوششی دل‌نشین است. به بهانه حضورش در مراسم آخرین اسکار، نگاهی به تمام لباس‌های او در دوران مختلف این مراسم خواهیم داشت. با ما همراه هستید؟

کیت بلانشت در مراسم اسکار

باشکوه و باوقار؛ اسکار ۲۰۲۳

امسال هم مانند همیشه، بلانشت تصویری دلربا و توأم با وقاری همیشگی از خود در مراسم اسکار به جای گذاشت. او از آن دسته هنرپیشه‌هایی است که از استایل‌های عجیب‌وغریب دوری می‌کند و بیشتر از هرچیز به توازن رنگ‌ها و هارمونی میان استایل و اندامش دقت دارد. لباس بلانشت مخملی آبی در بخش بالاتنه دارد و با دامنی که روی زمین کشیده می‌شود، به‌خوبی برای مراسمی به‌ بزرگی اسکار طراحی شده است. بخش شانه‌های لباس با آن حالت استوار هم متناسب با شخصیت مستقل و اعتمادبه‌نفس زیاد کیت بلانشت است. در واقع، آنچه این لباس را متمایز و دیدنی می‌کند، تناسب میان مدل آن با اندام این هنرپیشه و از سوی دیگر شخصیت آن است. در موقعیت‌های دیگر هم چنین نکته بارز و برجسته‌ای در تیپ این هنرپیشه پرافتخار دیده می‌شود.  کیت بلانشت که با فیلم تحسین‌شده تار (tar) در اسکار حضور داشت، امسال استایلش را با همکاری برند لویی‌ویتون انتخاب کرده بود.

کیت بلانشت در مراسم اسکار

ساده و در عین‌حال چشم‌نواز؛ اسکار ۲۰۱۵

در تصویر بالا هم یکی از استایل‌های دیدنی و چشم‌نواز کیت بلانشت را مشاهده می‌کنید. او با ماکسی مشکی ساده‌ای دیده می‌شود که اکسسوری‌ خوش‌رنگ فیروزه‌ای به جذابیتش کمک شایانی کرده است. تنوع استایل بلانشت هم از نکات شاخص تیپ و استایل او است. با این حال، همیشه شاخصه‌هایی یکسان را در ابراز شخصیت پوششی‌اش حفظ می‌کند. برای افراد مشهور، داشتن شاخصه‌هایی که حضورشان را معرفی می‌کند، بخشی از تکمیل چهره‌شان در رسیدن به فردی مؤلف و اثرگذار است. هنرپیشه‌ای را در نظر بگیرید که استایل‌های کپی زیادی از او دیده می‌شود یا آنچه به تن می‌کند، آنچنان متناسب با شخصیتی نیست که ابراز می‌نماید. چنین فردی نمی‌تواند برندی صاحب‌سبک در هنر داشته باشد. کیت بلانشت اصلا این‌طور نیست. او واقعا مؤلف است و با انعکاس ویژگی‌هایی مانند وقار، شکوه، آرامش و اعتمادبه‌نفس، همیشه نگاه‌ها را به خود جلب می‌کند. نوع ژست‌هایی که هر فرد از خود ابراز می‌کند هم در زیباترشدن استایل نقش پررنگی دارند.

کیت بلانشت در مراسم اسکار

ظریف و هوشمندانه؛ اسکار ۲۰۱۴

یکی دیگر از استایل‌های دیدنی کیت بلانشت در مراسم اسکار ۲۰۱۴ دیده شد. او پیراهنی ماکسی با پارچه‌ای تلفیق از تور و تزئینات مختلف به تن داشت و در آن هم به‌زیبایی می‌درخشید. بلانشت در آن سال، جایزه بهترین بازیگر زن را هم از آن خود کرد و با اسکاری در دست مراسم را به پایان رساند. انتخاب این پیراهن با رنگی مناسب، سرشار از ظرافت و دقت‌نظر در دوخت بود. رنگ‌های نود و خنثی از بهترین گزینه‌ها برای لباس‌های مجلسی هستند. ریسک و خطری در انتخاب چنین رنگ‌هایی نیست و با پوست بیشتر افراد هم در سازگاری زیاد هستند. گل، رنگ کرم شامپاینی، موهای بلوند کیت بلانشت و اکسسوری‌های مناسبی که در حاشیه استایل به کار گرفته شده، در تناسب کامل با قدوقامت ستاره‌ای است که ظاهراً تا سال‌های زیاد قصد خاموشی ندارد. از میان آثار برتر بلانشت باید به «جازمین غمگین»، «تار» و «مورد عجیب بنجامین باتن» اشاره کنیم. طیف وسیعی از شخصیت‌های زن در سیما و بازی کیت به نمایش گذاشته شده‌اند. موفقیت او در ایفای آنها ستودنی است.

کیت بلانشت در مراسم اسکار

متنوع و خوش‌دوخت؛ مراسم اسکار ۲۰۱۱

در مراسم اسکار سال ۲۰۱۱ هم شاهد یکی دیگر از استایل‌های جذاب بلانشت بودیم. او با لباسی سفید که طرحی ساده داشت، ظاهر شد و جایزه‌ای را از آن خود نکرد. شاید نگاه به این استایل باعث شود که فکر کنید، با لباسی ساده روبه‌رو هستید که نکته خاصی در اجرا و دوختش وجود ندارد. باید بگوییم که اگر این‌طور فکر می‌کنید در اشتباه هستید. واقعیت این است که گاهی پیاده‌سازی طرح‌های ساده دوخت بسیار دشوارتر از مدل‌های دیگر است. این لباس هم خروجی زحمات زیاد دوزندگانی است که وفاداری‌شان به طراحی اصلی مشهود است. جزئیات لباس هم به رقم‌زدن نوعی سادگی کمک کرده‌اند که در دید و نگاه مخاطب دلنشین است اما رازهای زیادی از پیچیدگی در طراحی و فرایند دوخت را نمایش می‌دهد. برای خوش‌پوشی می‌توانید دو انتخاب داشته باشید. یا طرحی پیچیده را برای استایل انتخاب کنید یا مدلی ساده را با کیفیت فراوان. این دو نقطه‌نظر از سوی بسیاری از طراحان مد هم به‌کار گرفته می‌شود. به نظر می‌رسد که کیت بلانشت بیشتر طرفدار ایده دوم است.

کیت بلانشت در مراسم اسکار

چشمگیر و خاص؛ اسکار ۲۰۰۵

به بلانشت ملکه فرش قرمزها می‌گویند. این موضوع فقط به‌واسطه انتخاب‌های خوبش در زمینه استایل و لباس نیست. او به آنچه پوشیده اعتقاد هم دارد. این اصل مهمی در خوش‌پوشی است. بسیاری از افراد هستند که لباس‌های جذاب و زیبایی به تن می‌کنند اما از آنجا که اعتمادبه‌نفس کافی در منش و پُزهای ظاهری خود ندارند، لباس آنطور که باید و شاید روی تنشان جلوه نمی‌کند. اعتقادداشتن به انتخاب در پوشش را فراموش نکنید. منظور از این موضوع چیست؟ یعنی سعی کنید که بهترین لباس با مشخصه‌هایی متناسب با اندام و البته سلیقه و شخصیتتان را بپوشید. این دو در کنار هم به شما اعتمادبه‌نفسی می‌دهد که به زیباترشدن تیپ و استایلتان کمک شایانی می‌کند. کیت بلانشت با رعایت همین موضوع بدل به ملکه فرش قرمزها می‌شود. او خوب می‌داند که چطور و با چه ژست‌هایی به بازتاب زیبایی لباس و استایلش کمک کند. در تصویر بالا هم لباس او را در اسکار سال ۲۰۰۵ می‌بینید (با کمی اصلاحات به دلایل واضح). این رنگ نباتی، جنس تافته لباس و کمربند زرشکی از آن ترکیب‌های ایدئالی هستند که روی تن هنرپیشه خوش‌سیمایی مانند کیت، بیشتر هم به‌چشم می‌آیند.

کیت بلانشت در مراسم اسکار

شاداب و دلبرانه؛ اسکار ۲۰۰۰

در سال ۲۰۰۰ هم حضور بلانشت در مراسم اسکار مانند همیشه نمره خوبی از دنیای مدوفشن می‌گیرد. او در استایلی ظاهر شد که در تصویر بالا می‌بینید. این ماکسی زیبا با پشت باز از جمله تیپ‌های پوششی خاص کیت بود. او که معمولا لباس‌های پوشیده را ترجیح می‌دهد، در انتخاب این لباس باز هم به ظرافت‌های زیادی موجود بوده است. استفاده از صندل، اکسسوری‌های طلایی با طرح و شمایل ویژه و مدل اندامی این پیراهن ماسکی از نقاط قوتش هستند. بلانشت در آرایش موهای معمولا بلوند خود هم خلاقیت و تنوع را در نظر می‌گیرد. او از آن هنرپیشه‌هایی نیست که به بهای تنوع، متعارف‌بودن استایل را زیر سوال ببرد. در واقع، کمتر پیش می‌آید که شکل عجیبی از ظاهر را از او ببینیم. این می‌تواند یکی از دلایل وجود وقار در تیپ شخصیتی‌اش باشد.

کیت بلانشت در مراسم اسکار

در آخر

کیت بلانشت از زنان الهام‌بخش دنیا است. او در عرصه مهمی مانند بازیگری با تلفیق توانایی‌های هنری، هوش و وام‌گرفتن از اندام، چهره و صدایی خوب توانسته موفقیت‌های زیادی کسب کند. او با رعایت قواعد ستاره‌بودن توانسته سال‌های طولانی در سینما از بازیگران موردتوجه باشد و چندین و چند اثر به‌یادماندنی از خود به جای گذاشته است. تقریبا در تمام مدت حضور بلانشت در تصویر، او را در مجموعه‌ای از فیلم‌های موفق و ماندگار دیده‌ایم. استایل او هم الهام‌بخش است و می‌تواند الگویی برای درس‌گرفتن از نکات مهم تیپ و شخصیت پوششی باشد. شما تیپ و استایل او را دوست دارید؟ به نظرتان چه نمره‌ای می‌گیرد؟

بانوی استایل‌های نامتعارف تمام دوران، دیشب هم عجیب و غریب ظاهر شد

زمانی‌که نام مهمانان مراسم اسکار ۲۰۲۳ اعلام شد، اسامی لیدی گاگا و ریانا به عنوان دو خواننده، برای اجرای آهنگ‌ در این مراسم به چشم می‌خورد. لیدی گاگا پس از مدتی، از حضور در این مراسم و اجرای آهنگ «دستم را نگه‌دار»(Hold My Hand) انصراف داد و بابت حضور نیافتن در مراسم عذرخواهی کرد. اما پس از مدتی دوباره درخواست حضور در مراسم را داد و پس از کش و قوس‌های فراوان و حواشی زیادی که پیرامون حضورش ایجاد شد، دیشب در این مراسم با استایلی خاص و آرایشی عجیب دیده شد.

 لیدی گاگا در اسکار ۲۰۲۳

او با لباسی مشکی که بالاتنه‌ای توری داشت و با دامنی کلوش تکمیل شده بود، روی فرش قرمز اسکار راه رفت.

 لیدی گاگا در اسکار ۲۰۲۳

این لباس، برای اولین بار، دو روز پیش در کت‌واک ورساچه توسط جیجی حدید پوشیده شده و سگکی درخشان در قسمت جلوی کمر تزئین شده بود.

 لیدی گاگا در اسکار ۲۰۲۳

آرایش لیدی گاگا اما همچون همیشه متفاوت و بسیار جالب توجه بود. او آرایشی تیره را برای چشم‌هایش به کار برده بود و رژلب قرمز گوجه‌ای، حجت را تمام می‌کرد.

 لیدی گاگا در اسکار ۲۰۲۳

گاگا با کشیدن و جمع‌کردن موهایش در پشت سر، باعث شده بود که آرایشش توجه زیادی را به سمت خود بکشد. او با این آرایش چهره‌ای متفاوت پیدا کرده بود که شاید در نگاه اول قابل شناختن نباشد. لیدی گاگا گردنبند، دستبند و رینگی نگین‌دار را به عنوان اکسسوری‌های این استایل انتخاب کرده بود. گوشواره‌های نگین‌ درشت او نیز هماهنگ با دیگر اجزا استفاده شده بودند.

 لیدی گاگا در اسکار ۲۰۲۳

از میکاپ عجیب لیدی گاگا تا زیبایی کارا دلواین؛ زیباترین آرایش‌های اسکار امسال

دیشب با برگزاری مراسم اسکار، پرونده فرش قرمزهای هالیوود بسته شد. ۹۵ امین مراسم جوایز آکادمی، که در شهر لس آنجلس ایالت کالیفرنیا برگزار شد، علاوه بر لباس‌های زیبایی که به نمایش گذاشت، آرایش‌‌های مو و صورت شاخصی نیز داشت. در این مطلب نگاهی داریم به بهترین آرایش‌های مو و صورت در مراسم اسکار ۲۰۲۳:

آرایش اسکار ۲۰۲۳

الیزابت اولسن

او فرق وسط بازکرده بود و موهایش را بسته بود. نکته‌ی بارز آرایشش، رژ لب قرمزی بود که تا همیشه و در هر استایلی جذاب است.

آرایش اسکار ۲۰۲۳

جیمی لی کورتیس

موهای کوتاه سفیدش را با آرایشی ساده و برق لبی صورتی همراه کرده بود.

آرایش اسکار ۲۰۲۳

کارا دلواین

او که با جذابیت چشم‌هایش آشناست، باز هم بیشترین تمرکز آرایشش را خرج چشم‌ها کرده بود و موهایش را با فرقی کج در پشت سرش جمع کرده بود.

آرایش اسکار ۲۰۲۳

رونی مارا

آدری هپبورن جدید سینما، موهایش را به سادگی در پشت سرش جمع کرده بود و آرایش ساده‌ای داشت. همین باعث بی‌حس و حال شدن صورت او شده بود.

آرایش اسکار ۲۰۲۳

فلورنس پیو

آرایش موهای خاصش با چشم‌های سایه‌خورده و خط چشمی زیبا همراه بود. روژ لب آجری رنگش، این آرایش را تکمیل کرده بود.

آرایش اسکار ۲۰۲۳

فان بینگ بینگ

او که چهره‌ای شرقی دارد، با خط چشم دنباله دار حالتی گربه‌ای به چشم‌هایش داده بود. موهای کوتاه و مشکی‌اش را نیز پف‌دار کرده و حجم داده بود.

آرایش اسکار ۲۰۲۳

آنجلا باست

او که در پی دریافت جایزه بهترین نقش مکمل زن بود، از این دستاورد جا ماند. آرایش نود و موهای باز و فردار او به خوبی با استایلش هماهنگ شده بود.

آرایش اسکار ۲۰۲۳

جسیکا چستین

این بازیگر جذاب، موهای قرمز و بلندش را آزادانه روی شانه رها کرده بود و با آرایش جلوه‌گر چشم‌ها و رژ لب قرمز، جذابیت خود را دوچندان کرده بود.

آرایش اسکار ۲۰۲۳

میشل یئو

موهای بازش را که به یک طرف شانه شده بود با آرایشی ساده و رژ‌ لبی زیبا همراه کرده بود.

آرایش اسکار ۲۰۲۳

کیت بلانشت

آرایش او به قدری ساده بود که اصلا به چشم نمی‌آمد ولی خللی در ظاهر جذابش ایجاد نشده بود چرا که مشک آن است که خود ببوید!

آرایش اسکار ۲۰۲۳

آنا د آرماس

او که مهم‌ترین فیلم امسالش یعنی بلوند، چند شب پیش جایزه تمشک طلایی، که به بدترین فیلم‌های هر سال اهدا می‌شود، را گرفته بود، با آرایشی ساده و موهای باز در مراسم اسکار دیده شد.

آرایش اسکار ۲۰۲۳

لیدی گاگا

او که همیشه متفاوت ظاهر می‌شود، در مراسم اسکار ۲۰۲۳ نیز با آرایشی پررنگ که خیلی باعث تغییر چهره‌اش شده بود حضور یافت. بستن موهایش نیز به شاخص‌تر شدن آرایشش کمک می‌کرد.

آرایش اسکار ۲۰۲۳

ونسا هاجنز

با موهای مشکی گوجه‌ای و آرایشی ساده و دلنشین در مراسم بود.

آرایش اسکار ۲۰۲۳

اشلی گراهام

با موهای براق و شینیون که با رژ لب براق و خط چشم‌، حالتی زیبا به چهره‌اش داده بود.

آرایش اسکار ۲۰۲۳

چرا در اسکار امسال، اکثر زنان، گردنبند مار انتخاب کردند؟ مار نماد چیست؟

شما را نمی‌دانم، اما خود من ترس وحشتناکی از مار دارم. ترسی که شاید نسبت به هیچ موجود دیگری روی زمین نداشته باشم. در کنار این ترس اما علاقه شدیدی به جواهرات و زیورآلاتی دارم که به شکل مار طراحی شده‌اند. احتمالا علاوه بر من، افراد زیادی در سراسر دنیا هم به این طرح از اکسسوری علاقه دارند که بزرگ‌ترین طراحان جواهرات دنیا، مدل‌های مختلفی از جواهرات با طرح مار را طراحی کرده‌اند.

گردنبند مار در اسکار 2023

سلبریتی‌های مختلف هم بارها در مراسم مختلف و روی فرش قرمزها ثابت کرده‌اند که علاقه ویژه‌ای به جواهراتی با طراحی و موتیف‌های مار دارند. در مراسم اسکار 2023 هم چند سلبریتی با مدل‌های مختلف از گردنبند مار دیده شدند. به همین بهانه هم نگاهی داشته‌ایم به مفهوم و تعبیر مار در جواهرات و اینکه وجود آن در طراحی جواهرات مختلف نماد چیست؟

تاریخچه جواهراتی با طراحی مار

مارها را می‌توانیم یکی از اولین نمادهایی بدانیم که وارد دنیای زیورآلات شدند. بسیاری از امپراطورها و پادشاهان زمان قدیم از جواهراتی با طراحی مار استفاده می‌کردند. مصریان احتمالا اولین افرادی بودند که از زیورآلات مار استفاده کردند. در آن زمان، مارها نمادی از خانواده‌های سلطنتی بودند. فرعون‌های مصر معمولا اویزی به شکل مار به گردن خود می‌‎آویختند تا به شکلی قدرت‌نمایی کنند.

گردنبند مار در اسکار 2023

برخلاف مصریان، که مار را نماد قدرت می‌دانستند، مردم یونان باستان بر این باور بودند که مارها نمادی از شیطان هستند. البته بعدها در یونان باستان هم این باور تغییر کرد و مارها تبدیل به نمادی از حفاظت و شفا شدند. آن‌ها معتقد بودند که هرکس زیورآلات مار به همراه داشته باشد، از همه بیماری‌ها نجات خواهد یافت. این گردنبندها همچنین در گردن بیماران آن‌ها هم دیده می‌شد.

زیورآلات طرح مار به چه معنایی هستند؟

حتما شما هم زیورآلات مختلف ماری را بارها دیده‌اید. از گردنبند گرفته تا گوشواره و دستبند، هر یک از زیورآلات ماری می‌تواند معنا و مفهوم خاص خودشان را داشته باشند.

انگشتر ماری

گردنبند مار در اسکار 2023

حلقه‌ها و انگشترهای ماری نمادی از عشق ابدی هستند. این انگشترها هم معمولا طراحی‌های مختلفی دارند اما معنا و مفهوم همه آن‌ها یکسان است. سلبریتی‌های زیادی از جمله لیدی گاگا، پیشتر از این مدل حلقه استفاده کرده‌اند.

دستبند ماری

گردنبند مار در اسکار 2023

دستبندهای طرح مار نمادی از دایره زندگی و ابدیت هستند. این دستبندها می‌گویند که زندگی چگونه در حال حرکت و تکامل است. حتما دستبندهای ماری زندایا را به خاطر دارید.

گوشواره ماری

گوشواره‌های ماری هم معمولا بسیار پرطرفدار هستند. این گوشواره‌ها نمادی از شکوه و قدرت به حساب می‌آیند. گوشواره‌های ماری دارای طراحی‌های مختلفی هستند و هرکدام جذابیت خاص خود را دارند. کندال جنر از جمله افرادی است که به این مدل گوشواره علاقه نشان داده است.

گردنبند مار در اسکار 2023

گردنبند ماری

رسیدیم به محبوب‌ترین و البته از دیدگاه من جذاب‌ترین نوع زیورآلات ماری. گردنبندهای ماری نماد قدرت هستند. اگر شما هم دوست دارید قدرت و جذابیت‌تان را به رخ بکشید، به سراغ گردنبندهای ماری بروید. همچنین لازم است بدانید که گردنبندهایی با پلاک مار، نماد نگهبان هستند و از صاحبشان در برابر انرژی‌های منفی و آسیب محافظت می‌کنند.

برند بولگاری، شیفته مار در جواهرات

برند بولگاری، که یکی از مشهورترین طراحان جواهرات دنیا به حساب می‌آید، اولین بار در سال 1940 در طراحی کالکشن خود از مار استفاده کرد. این زیورآلات با استقبال زیادی مواجه شدند و همین موضوع هم باعث شد که مار تبدیل به یکی از اصلی‌ترین نمادهای برند بولگاری شد. در تصویر زیر هم شارلیز ثرون را با گردنبندی ماری از برند بولگاری می‌بینید.

گردنبند مار در اسکار 2023

گردنبند ماری در مراسم اسکار 2023

در مراسم اسکار امسال هم چند تن از زنان مشهور سینما با گردنبندهای ماری دیده می‌شدند. آنجلا باست یکی از کسانی بود که با گردنبند ماری از برند بولگاری دیده شد و به نوعی قدرت‌نمایی کرد.

گردنبند مار در اسکار 2023

کار دلواین هم فرد دیگری بود که در این مراسم با گردنبند مار حضور یافت. گردنبند او هم از برند مشهور بولگاری بود. این مدل و بازیگر مشهور همچنین گوشواره‌های خاص و متفاوتی انتخاب کرده بود.

گردنبند مار در اسکار 2023

فیبی والر بریج، بازیگر و کارگردان مشهور هم با گردنبندی به شکل مار از برند بولگاری در مراسم اسکار امسال حاضر شد.

گردنبند مار در اسکار 2023

گردنبند جنی اسلیت هم اگرچه دقیقا با طراحی مار نبود، اما شباهت زیادی به مار داشت. گردنبند این بازیگر از برند Gismondi انتخاب شده بود.

گردنبند مار در اسکار 2023

در شب درخشان هالیوود، لباس‌ها هم درخشیدند؛ بهترین‌های اسکار۲۰۲۳

دیشب مراسم اسکار برگزار شد و مثل همیشه استایل هنرمندان و بازیگران حاضر در مراسم، توجه زیادی را جلب کرد. از استایل بدون کروات آقایان تا لباس‌های رنگارنگ و عمدتا پف‌دار و حجیم خانم‌ها، این مراسم را آذین کرده بود. آرایش‌ و اکسسوری استایل بازیگران نیز بسیار مورد توجه بود.

بهترین لباس‌های اسکار

نتایج این مراسم اما طبق انتظارها پیش نرفت و بسیاری از جوایز از دست برندگان بفتا (BAFTA) ربوده شدند. برندن فریزر بهترین بازیگر نقش اول مرد شد و میشل یئو جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را از آن خود کرد. همه‌چیز، همه‌جا به یکباره (Every thing every where all at once)جایزه بهترین فیلم مراسم را گرفت.

نیکول کیدمن

با لباس مشکی براق و چاکی بلند که با چند گل رز نقره‌ای تزئین شده بود، در مراسم حضور داشت. این لباس از طرح‌های برند آرمانی بود.

بهترین لباس‌های اسکار

کیت بلانشیت

لباسی با بالاتنه آبی ساتن و دامنی مشکی از طرح‌های لویی ویتون را پوشیده بود.

بهترین لباس‌های اسکار

میشل یئو

با لباسی سفید که پارچه‌ای با موهر بلند داشت جایزه‌ی خود را دریافت کرد. این لباس از طراحی‌های دیور بود.

بهترین لباس‌های اسکار

ملاله یوسف‌زی

فعال حقوق بشر اهل کشور پاکستان که به واسطه تهیه‌کردن یک فیلم کوتاه در مراسم حضور داشت، با لباسی بر زرق و برق از طراحی‌های رالف لارن در مراسم بود.

بهترین لباس‌های اسکار

میشل ویلیامز

او نیز با لباسی سفید و توردار از شنل، که در قسمت سینه کار شده بود، در این مراسم دیده شد.

بهترین لباس‌های اسکار

جسیکا چستین

او با دکلته‌ای نقره‌ای که دنباله‌ای مشکی رنگ داشت در مراسم حاضر بود. این لباس از طراحی‌های گوچی بود.

بهترین لباس‌های اسکار

فیبی والر-بریج

او با دکلته‌ای مشکی از دولچه گابانا، که در قسمت کمرش تور کار شده بود، روی فرش قرمز آمد.

بهترین لباس‌های اسکار

جیمی لی کورتیس

او با لباسی کرم رنگ که از سر تا پا می‌درخشید، جایزه‌ی بهترین بازیگر نقش مکمل زن را دریافت کرد.

بهترین لباس‌های اسکار

کارا دلواین

با لباسی قرمز و پف دار که چاکی بلند داشت و روی شانه‌اش با گلی بزرگ تزئین شده بود، دیده شد. این لباس از طرح‌های الی صعب بود.

بهترین لباس‌های اسکار

سلما هایک

او لباسی پر زرق و برق به رنگ نارنجی پررنگ به تن داشت. این لباس که در قسمت دامن با پارچه‌ی ریش ریش براق دوخته شده بود، از طراحی‌های گوچی بود.

بهترین لباس‌های اسکار

خیره‌کننده‌ترین لباس‌های تاریخ اسکار که تا ابد ماندگار شدند

مراسم اسکار، مهم‌ترین شب برای هالیوودی‌هاست. البته نه فقط برای به دست آوردن جوایز آکادمی و رسیدن به افتخارات و دستاوردهای فیلم، بلکه به دلیل لباس‌ها و آرایش بازیگران مختلف در این مراسم. از سال ۱۹۵۳ که این مراسم به طور مستقیم از تلویزیون پخش شد، تا همین امروز، این مراسم و فرش قرمز آن، به یکی از مهم‌ترین رویدادهای مد و فشن نیز تبدیل شده است. ساعاتی دیگر مراسم اسکار ۲۰۲۳ برگزار می‌شود و به همین بهانه در این مطلب، نگاهی داریم به زیباترین لباس‌های مراسم اسکار، از آدری هپبورن تا آنجیلینا جولی.

بهترین لباس‌های اسکار

آدری هپبورن با لباسی از آنجلینا جولی – اسکار ۱۹۵۴

بهترین لباس‌های اسکار

میشل ویلیامز در لباسی از ورا وانگ – اسکار ۲۰۰۶

بهترین لباس‌های اسکار

نیکول کیدمن در لباسی از بالنسیاگا – اسکار ۲۰۰۷

بهترین لباس‌های اسکار

پنه لوپه کروز در لباسی از پیر بالمین – اسکار ۲۰۰۹

بهترین لباس‌های اسکار

آنجلینا جولی در لباسی از ورساچه – اسکار ۲۰۱۲

بهترین لباس‌های اسکار

جنیفر لارنس در لباسی از دیور – اسکار ۲۰۱۳

بهترین لباس‌های اسکار

ریس ویترسپون در لباسی از تام فورد – اسکار ۲۰۱۵

بهترین لباس‌های اسکار

کیت بلانشت در لباسی از آرمانی – اسکار ۲۰۱۶

بهترین لباس‌های اسکار

بیلی پورتر در لباسی از کریستین سیریانو – اسکار ۲۰۱۹

بهترین لباس‌های اسکار

لیدی گاگا در لباسی از الکساندر مک کوئین – اسکار ۲۰۱۹

بهترین لباس‌های اسکار

بری لارسون در لباسی از سلین – اسکار ۲۰۲۰

بهترین لباس‌های اسکار

خواهران پرحاشیه کارداشیان دیگر به مراسم مد دعوت نخواهند شد

کیم کارداشیان و خواهران مشهورش ممکن است در لیست مهمانان مت گالا 2023 نباشند. مت گالا یکی از مهم‌ترین مراسم‌ها در دنیا مد و فشن است که هر سال برگزار می‌شوند.

به نظر می‌رسد، آنا وینتور، سردبیر مجله وُگ، که بر فهرست مهمانان این جشن مد سالانه نظارت دارد، تصمیم گرفته است که یک مهمانی بدون خانواده کارداشیان-جنر برگزار کند!

کارداشیان‌ها در مت گالا

مت گالا سال 2022 اولین بار بود که همه خواهران این خانواده یعنی، کیم، کورتنی، کلوئی، کندال و کایلی به همراه مادرشان کریس جنر برای شرکت در این مراسم دعوت شده بودند.

سکوت وگ

مجله وُگ هنوز درباره این موضوع که آیا کیم و خواهرانش امسال روی فرش قرمز این مراسم حضور خواهند داشت، اظهار نظر نکرده بود.

با این حال منبعی نزدیک به این خانواده این خبر را رد کرده است. به گزارش وقت صبح این منبع ادعا کرده است که خبر دعوت نشدن خانواده کارداشیان-جنر به این مراسم حقیقت ندارد.

کارداشیان‌ها در مت گالا

با وجود ادعاها مبنی بر دعوت نبودن خانواده کارداشیان-جنر، منابعی اعلام کرده‌اند که هنوز مشخص نیست که آیا این خانواده حتی اگر دعوت شوند در این مراسم شرکت خواهند کرد یا خیر.

لباس بسیار عجیب کیم کارداشیان در مت گلا سال 2021

کیم خواهرانش را راضی به شرکت در مت گالا کرد!

سال گذشته اولین بار بود که خواهران کیم، کورتنی و کلوئی در این مراسم شرکت کرده بودند. به گزارش وقت صبح با این حال پس از این مراسم کلوئی در مصاحبه‌ای ادعا کرد که فرصت‌های دیگری برای حضور بر روی این فرش قرمز داشته است.

حضور پیدا نکردن در این مراسم انتخاب شخصی خودش بوده است.

کلوئی همچنین اعلام کرد این کیم بود که او را برای شرکت در این مراسم به همراه سایر اعضا خانواده متقاعد کرد.

کیم برای اولین بار در سال 2013 به همراه کانیه وست، همسر سابقش به این مراسم مد و فشن دعوت شده بود.

اخبار سختگیری‌های وینتور پس از آن آغاز شده است که این رویداد در سال‌های اخیر به دلیل دعوت از افراد مشهور از جمله برخی چهره‌های فضا مجازی به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن
ورود
بستن
سبد خرید (0)

هیچ محصولی در سبد خرید نیست. هیچ محصولی در سبد خرید نیست.