شلوار جین مام استایل چیست؟

شلوار جین مام استایل شلوارهای فاق بلندی هستند که زیپ کشیده، جیب‌های بزرگ در پشت و ظاهر گشاد دارند و بلندی آن‌ها تا مچ پا است. این شلوارها باعث می‌شوند قد بلندتر دیده شوید و در واقع شکل مخالف شلوارهای اندامی و چسبان هستند. این شلوارها را می‌توانید در رنگ‌های مختلف آبی، مشکی و حتی مدل‌های زاپ‌دار انتخاب کنید.

تاریخچه‌ی شلوار جین مام استایل

تاریخچه‌ی شلوار جین مام استایل

این مدل شلوار در دهه‌ی ۸۰ شهرت بسیاری پیدا کرد و بین خانم‌های میانسال بسیار محبوب شد. همچنین بسیار راحت و کاربردی بوده و طراحی ساده‌ای داشت. هیچ گونه طرح سایه روشن یا پارگی روی این شلوارها وجود نداشت و همین موضوع باعث می‌شد کمی بالغانه‌تر به نظر برسند.

شلوار جین مام استایل در استایل عید ۱۴۰۱

تا سال‌های بسیار شلوارهای مام استایل به دلیل طراحی‌شان نادیده گرفته می‌شدند. اگرچه با گذشت زمان، مدل‌های قدیمی باز هم به روند مد بازگشتند و مدل‌هایی مانند شلوار مام استایل همه جا دیده می‌شدند. این ترند در سال جدید هم ادامه دارد و شلوار جین مام استایل جزو استایل عید ۱۴۰۱ است.

چرا شلوار جین مام استایل بپوشیم؟

استایل شلوارهای مام استایل راحت و در عین حال شیک و غیر رسمی است. این شلوارها برای پوشش روزمره یا تیپ‌های غیررسمی شیک به کار می‌روند. همچنین گشاد و راحت اما زیبا هستند. زمانی که این شلوارها مد شده بودند با یک تاپ ساده که داخل شلوار قرار می‌گرفت پوشیده می‌شدند. این موضوع در کنار گشاد بودن شلوار مام استایل در قسمت ران‌ها باعث بروز مشکل می‌شد. آن‌ها لباس‌ را به خوبی نگه نمی‌داشتند، باعث پنهان کردن شکم یا قدبلند به نظر رسیدن نمی‌شدند و همچنین به دلیل کشسان نبودن پارچه پاها را باریک‌تر نشان نمی‌دادند. با وجود همه‌ی این‌ها تعداد کمی از شلوارهای جین مانند شلوار مام استایل راحت هستند. پوشیدن شلوار مام استایل بسیار راحت است زیرا گشاد بودن آن حرکت کردن و نشستن و برخاستن را بسیار ساده‌تر می‌سازد. علاوه بر این کمر آن‌ها حالت ارتجاعی و کشسانی دارند که باعث راحتی بیشتر می‌شود. این شلوارها فضای بسیاری برای خلاقیت دارند و استایل‌های متنوعی را با آن‌ها می‌توانید ایجاد کنید.

ست کردن شلوار جین مام استایل

با شلوار جین مام استایل چه لباسی بپوشیم؟

در ابتدا باید به این نکته توجه کنید که شلوار جین مام استایل دو مدل دارد: معمولی و کوتاه. مدل‌هایی که بلندی‌ آن‌ها معمولی است مناسب پوشیدن به همراه تاپ‌های شیک و کفش‌های پاشنه بلند هستند. از سوی دیگر مدل‌های کوتاه جوان پسند بوده و با تاپ‌های کوتاه و کفش کتانی یا بوت کوتاه استایل بسیار شیکی را ایجاد می‌کنند. مدل کوتاه شلوار در طرح‌های مختلف و زانوها یا ران‌های زاپ‌دار وجود دارد و در حال حاضر بهترین لباسی که می‌توان با آن‌ها ست کردن تیشرت است. فرقی نمی‌کند که تیشرت ساده، تک رنگ یا طرح‌دار باشد در هر صورت با شلوار جین مام استایل استایل شیکی را ایجاد می‌کند. این مساله برای هر دو مدل شلوار جین مام استایل صادق است.

استایل شلوار جین مام استایل مشکی

شلوار مام استایل مشکی را با کت چرم مشکی و اکسسوری‌های درشت ست کنید. همچنین می‌توانید آن را با تیشرت ساده‌ی سفید و کفش کتانی هم ست کنید.

استایل شلوار جین مام استایل آبی

برای داشتن یک استایل شیک همیشگی از شلوار جین مام استایل آبی استفاده کنید. این شلوارها اساس یک استایل کلاسیک و راحت را ایجاد می‌کنند که در هر زمان از سال می‌توانید بپوشید. سعی کنید این رنگ شلوار را با تاپ طرح‌دار یا کراپ تاپ بپوشید. برای داشتن یک استایل غیررسمی شیک شلوار را با پیراهن دکمه‌دار و کفش پاشنه‌دار جیر به رنگ خنثی ست کنید.

استایل شلوار جین مام استایل آبی کم‌رنگ

شلوارهای مام استایل آبی کم رنگ بهترین افزونه برای کمد لباس و قابل استفاده برای همه‌ی فصل‌ها هستند و همیشه ظاهر شیکی را ایجاد می‌کنند. این شلوارها را با کت جین ست کنید.

شلوار جین مام استایل بگی

شلوار جین مام استایل گشاد و بگی راحت بودن را به مرحله‌ی جدیدی ارتقا داده است. این استایل راحت کمر باریک‌تر و بلندی بیشتری نسبت به برش‌های معمولی دارد. این مدل جزو پرکاربردترین شلوارهای جین برای خانم‌ها است. شلوارهای فاق بلند بگی با هر لباسی ست می‌شوند. شلوارهای جین مام استایل بگی استایل بسیار زیبایی دارند و فرقی نمی‌کند که بلندی آن‌ها چقدر باشد یا چه طرحی داشته باشند.این شلوارها را با سویشرت اورسایز، کت یا هودی و کفش تخت، نیم‌بوت یا لوفر بپوشید. ترکیب کفش پاشنه بلند و تاپ کوتاه باعث می‌شود اندام کشیده‌تر به نظر برسد.

استایل زیبای دیگر با شلوار جین مام استایل توسط ترکیب آن با هودی یا سویشرت به وجود می‌آید. شلوارهایی که بلندی معمولی دارند با سویشرت و شلوارهای کوتاه بیشتر با هودی ست می‌شوند. علاوه بر این می‌توان کت‌های گشاد با طرح‌های عجیب و غریب را با شلوار جین مام استایل و به طور کلی شلوار جین ست کرد. پیراهن‌ها به ویژه پیراهن‌های آستین کوتاه لباس‌های دیگری هستند که استایل جذابی را با این شلوارها ایجاد می‌کنند. گذاشتن پیراهن‌ها داخل یا بیرون شلوار به صورت کامل به سلیقه‌ی فرد بستگی دارد.

نکته‌ی پایانی در این بخش این است که به خاطر داشته باشید شلوارهای مام استایل فاق بلند هستند و این مساله یک ویژگی بسیار عالی برای خانم‌های دارای اضافه وزن است چون باعث می‌شود اندام آن‌ها به شکل ساعت شنی تغییر پیدا کند. همچنین نکته‌ی بسیار خوب دیگر این است که به دلیل گشاد بودن شلوار، افرادی که ران‌های بزرگ دارند نه تنها راحت‌تر آن‌ها را می‌پوشند بلکه پوشیدن شلوار مام استایل باعث می‌شود توجه به صورت کامل از ران‌ها دور شود.

شلوار جین مام استایل برای افراد لاغر اندام ایدئال است و برای افرادی که شکم بزرگ یا باسن پهن دارند خیلی مناسب نیست.

شلوار جین مام استایل را می‌توان با ترکیب‌های مختلفی ست کرد نکته‌ی قابل توجه این است که اندام و این که چه چیزی برایتان مناسب است را در نظر بگیرید. این شلوارها برای استایل غیررسمی ایدئال هستند. تعداد استایل‌هایی که می‌توانید با شلوار مام استایل ایجاد کنید نامحدود است. این کار بستگی به شما، خلاقیت‌تان و استایل مورد نظرتان دارد.

با شلوار جین مام استایل چه لباسی بپوشیم؟

نحوه‌ی ست کردن شلوار جین مام استایل

اکسسوری‌ها استایل شلوار مام استایل را زیباتر کرده و اطمینان می‌دهند که کامل و بی‌نقص به نظر می‌رسید. در ادامه پیشنهادهایی برای ست کردن لباس با شلوار جین مام استایل ارائه کرده‌ایم.

ست کردن پیراهن با شلوار جین مام استایل

پیراهن‌های زیادی از جمله تی‌شرت سفید، تیشرت طرح‌دار یا بلوز را می‌توان با شلوار جین مام استایل ست کرد. برای داشتن یک استایل زیبا شلوار مام استایل خود را با یک پیراهن ورزشی اورسایز بپوشید. برای داشتن استایل شیک و جذاب، یک یقه اسکی مشکی، قهوه‌ای یا قرمز تیره مکمل شلوار جین مام استایل خواهد بود.در ماه‌های گرم سال شلوار جین‌های آبی روشن یا سنگشور با پیراهن‌های سفید و رنگ روشن مناسب هستند.

ست کردن کفش با شلوار جین مام استایل

در مورد کفش‌ها هم همانطور که پیش از این اشاره کردیم، شلوار جین‌های مام استایل را می‌توانید به همراه کفش پاشنه بلند یا کفش تخت بپوشید؛ انتخاب این مورد به استایل انتخابی‌تان بستگی دارد. اما به صورت یک قانون کلی کفش‌های کتانی کانورس و ونس در میان کفش‌های تخت و کفش‌های پاشنه بلند قدیمی بهترین استایل را با این شلوارها دارند.

کفش‌هایی که به همراه شلوار جین مام استایل می‌پوشید می‌توانند استایل را ارتقا دهند. بهترین کفش‌های مکمل شلوار مام استایل شامل کفش‌های تخت، نیم‌بوت، کفش کتانی یا کفش پاشنه بلند هستند. برای داشتن استایل غیر رسمی، کفش کتانی سفید یا کفش راحتی بپوشید.

ست کردن کمربند با شلوار جین مام استایل

شلوار جین‌های مام استایل امکان استفاده از کمربند را فراهم می‌کنند بنابراین از کمربندی استفاده کنید که مکمل استایل باشد. کمربندهای مدرن و شیک با استایل متضاد توجه را به سمت خود جلب می‌کنند، کمربندهای باریک به سادگی ست می‌شوند و کمربندهای قدیمی ظاهر بسیار زیبایی به استایل می‌بخشند. برای درخشش بیشتر کمربندی را انتخاب کنید که فلز براق داشته باشد.

ترکیب کلاسیک مناسب دیگر برای استایل غیررسمی شیک، پوشیدن جین مام استایل به همراه کت جین است. در این استایل می‌توان از کفش‌های مختلفی از جمله کفش‌های پاشنه‌دار، تخت، ورزشی و آکسفورد استفاده کرد.

تیپ اسپرت

برای داشتن استایل غیررسمی روزمره یک جفت جین مام استایل آبی را به همراه یک بلوز به رنگ‌های زرد یا قرمز بپوشید. کفش‌های اسپرت و یک کوله‌پشتی جادار را هم برای یک روز پرکار برای داشتن احساس راحتی بیشتر به این استایل اضافه کنید.

تیپ جذاب

اگر دوست دارید بدون تلاش زیاد تیپ جذابی داشته باشید که توجه‌ها را به سمت خود جلب کنید، یک تیشرت مشکی بزرگ را با شلوار مام استایل ست کنید. برای تکمیل استایل یک بوت مچی سفید یا شکلاتی رنگ با پاشنه‌ی متوسط و کیف چرمی مشکی هم اضافه کنید.

نکات پوشیدن شلوار جین مام استایل

  • بسته به شرایط و موقعیت می‌توانید از شلوار مام استایل استفاده کنید.
  • به همراه این مدل شلوار جین یک تاپ متناسب، تیشرت یا بادی بپوشید.
  • برای استایل غیر رسمی به همراه شلوار یک بلوز، بلوز دکمه‌دار، سویشرت ضخیم یا کت بپوشید.
  • به همراه این شلوار کفش‌هایی مانند کفش کتانی، بوت، پاشنه بلند و صندل بپوشید.
  • می‌توانید به همراه این شلوار از اکسسوری‌های مختلف و رنگی استفاده کنید.

شلوار جین مام استایل از جمله ترندهای محبوب امسال است. این شلوار در دهه ۸۰ میلادی و اوایل دهه ۹۰ مورد توجه استایلیش‌ها بود و طرفدار زیادی داشت. با گذشت چند دهه از آن زمان بازهم شلوارهای مام استایل به دنیای مد برگشته‌اند

مام استایل2

از آن‌جایی که زمان زیادی از ترند بودن شلوار جین مام استایل گذشته است، می‌خواهیم همراه شما از استایل‌هایی که با آن‌ها می‌توانید داشته باشید بگوییم. همراه ما باشید و دنیای مد را قدم بزنید.

مدل انواع جین مام استایل
مدل انواع جین مام استایل

شلوار جین مام استایل

شلوار جین مام استایل را از سال ۲۰۱۰ کمابیش در بین زنان و دختران جوان دیده‌ایم. اما در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ این مدل شلوار بیشتر جای خود را باز کرده است و افراد زیادتری از آن استفاده می‌کنند. این مدل شلوار کمری با فاق بلند دارد، قد آن بلند است و زیپ آن در قسمت جلوی شلوار است.

بلندی فاق این مدل شلوار تا بالای ناف است و از پشت تمام باسن را در برمی‌گیرد. همین مورد سبب می‌شود که باسن را بیشتر از سایز اصلی و مدل آن را صاف نشان می‌دهد. این شلوار اغلب به رنگ آبی روشن و یک‌دست است و مدل کلاسیک آن هیچ‌گونه سنگ‌شویی و محو شدگی رنگ ندارد. از ویژگی‌های دیگر شلوار مام استایل این است که تنگ نیست، به پا نمی‌چسبد و کمی حالت آزادی دارد.

اما در قسمت مچ پا از آزادی آن کم می‌شود و کمی از قسمت بالا تنگ‌تر است، در اصطلاح مدل مخروطی دارد. البته مدل‌هایی هم هستند که به صورت راسته تا پایین ادامه دارند و طرفداران این مدل هم زیاد هستند. کمر این شلوارها برای راحتی بیشتر در کنار این‌که دکمه و زیپ می‌خورند، در قسمت پشت کمر کش‌دوزی دارند.فاق بلند مام استایل / مدل راسته مام استایل

از ویژگی‌های خاص شلوار جین مام استایل

از ویژگی‌های خاص شلوار مام استایل این است که قد شما را کوتاه‌تر از اندازه واقعی نشان می‌دهد. یعنی در واقع این مدل شلوار بیشتر مناسب خانم‌های قد بلند است. مدل کلاسیک آن اغلب دارای پارگی نیستند اما در مدل‌های جدیدی که به بازار آمده شاید بتوانید مدل پاره آن را پیدا کنید. شما ست‌های مختلفی می‌توانید با جین مام استایل داشته باشید.

ست‌هایی مانند انواع بلوز و شومیز، ژاکت و بلیزر و مدل‌های مختلف کفش که در ادامه‌ی این مطلب همه را برایتان می‌گوییم. شما می‌توانید شلوار مام استایل‌تان را برای یک گردش عصرگاهی به همراه دوستانتان در شهر داشته باشید. اگر استایل مناسبی برای آن درست کنید حتی برای یک قرار ناهار هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مدل راسته مام استایل

مدل‌های مختلف شلوار مام استایل

شلوارهای جین مام استایل مدل‌های مختلفی دارند که بنابر مدل‌های آن‌ها می‌توانید استایل‌های متفاوتی را داشته باشید. این مدل‌ها شامل موارد زیر هستند:

• جین مام استایل مشکی
• جین مام استایل آبی
• جین مام استایل آبی روشن
• جین مام استایل اسید شویی شده
• جین مام استایل بگی یا گشاد

جین مام استایل؛ مشکی

درست است که مدل‌های اصلی مام جین آبی هستند اما چون شلوار مشکی همیشه مشتری و طرفدارهای خودش را داشته است، مام جین مشکی هم یکی از پرفروش‌هاست. شما مطمئناً در یک شلوار مام جین مشکی بسیار شیک به نظر می‌رسید. اما برای ست کردن آن باید حواستان را جمع کنید تا به خوبی خودتان را نمایش دهید.

برای ست کردن این شلوار گزینه‌های زیادی را می‌توانید انتخاب کنید و دست‌تان باز است. یکی از گزینه‌های جذاب برای مام جین مشکی، چکمه به همراه بلیزر و پیراهن سفید است. ظاهر شما با این انتخاب عالی می‌شود. بلوزهای راه راه، کت‌های چرم مخصوصاً به رنگ مشکی و یا مدل‌های مختلف بلوز و تی‌شرت را با آن امتحان کنید. با مام جین مشکی، حتماً می‌توانید یک ظاهر زیبا برای خودتان داشته باشید.

مام استایل

مانتوی مناسب با جین مام استایل مشکی

رنگ مشکی یکی از رنگ‌هایی است که به راحتی با هر رنگی ست می‌شود؛ مخصوصاً اگر تکه مشکی مدنظر شما شلوار باشد و چه بهتر این‌که جین هم باشد. شما به راحتی می‌توانید هر رنگی اعم از روشن و تیره را با جین مام استایل مشکی ست کنید. یکی از ویژگی‌های مثبت رنگ مشکی این است که هر رنگی، با آن هماهنگ شود را درخشان‌تر نشان می‌دهد.

به هرحال دست شما برای انتخاب باز است. در فصل تابستان انواع مانتوهای نخی و خنک را می‌توانید به همراه جین مام استایل مشکی داشته باشید. انتخاب بهتر برای این شلوار مدل‌های اورسایز است. برای فصل زمستان هم انواع مدل‌ها و رنگ‌های پالتو و بارانی مناسب این استایل است.

جین مام استایل؛ آبی

یکی از استایل‌های بدون زحمت و راحت، جین آبی است. بنا به موقعیتی که می‌خواهیم شرکت کنیم اولین گزینه‌ای که همه‌ی ما به آن فکر می‌کنیم جین آبی است. جین آبی با لباس‌های زیادی ست می‌شود. این لباس‌ها شامل بلوزهای رنگی از سفید تا قرمز و مشکی و حتی رنگ‌های نود و خنثی هستند.

تی‌شرت‌ها با رنگ‌های مختلف هم انتخاب مناسبی برای شلوار جین مام استایل هستند. برای این‌که ظاهر خوب و کمی متفاوت داشته باشید می‌توانید یک کمربند مناسب را برای استایل خودتان در نظر بگیرید. کمربندها می‌توانند استایل شما را به روز و ترندی نمایش دهند. خوبی این مدل جین این است که برای تمام فصول قابل استفاده است و به راحتی می‌توانیم نام « شلواری برای تمام فصول » را بر روی آن بگذاریم.

جین مام استایل آبی
جین مام استایل آبی

مانتوی مناسب با جین مام استایل آبی

از آن‌جایی که رنگ آبی رنگ سردی است، بهتر است مانتویی که با آن انتخاب می‌کنید کمی به استایل شما گرما ببخشد. رنگ‌های گرم مانند گلبهی، بنفشِ قرمز، سرخابی و یا هر رنگ گرمی که در نظر دارید، برای ساختن یک استایل زیبا مناسب است. در تابستان دست‌تان برای انتخاب رنگ‌ها بازتر است و می‌توانید یک استایل خوش رنگ داشته باشید.

اما برای زمستان چون رنگ‌ استایل‌ها به تیرگی تمایل دارند، رنگ‌های انتخابی شما با جین مام استایل آبی کمی تفاوت خواهند داشت. پیشنهاد ما به شما رنگ‌های کرم روشن و تیره، مشکی، قهوه‌ای، نارنجی تیره و … است. برای انتخاب رنگ شال و روسری‌، هم می‌توانید آن را با رنگ شلوار هماهنگ کنید؛ یعنی هم می‌توانید از طیف آبی انتخاب کنید یا از تناژ رنگ مانتو بهره ببرید.

جین مام استایل؛ آبی روشن

مدل دیگر جین مام استایل به رنگ آبی روشن است. این رنگ جین را می‌توانید هم با لباس‌هایی ست کنید که استایل شما شبیه دهه ۸۰ شود و هم می‌توانید مدل‌های امروزی را انتخاب کنید. مام استایل آبی روشن برای موقعیت‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

یک بلوز سفید به همراه بلیزری ساده و یا با طرح پوست حیوانات، می‌تواند استایل شما را با مام استایل آبی روشن زیبا جلوه دهد. شاید پوشیدن این مدل شلوار کمی جسارت بخواهد و زیرا هم قد را کوتاه‌تر نشان می‌دهد و هم اندام را بزرگ‌تر از سایز واقعی نمایش می‌دهد.

پس با این حساب وقتی رنگ آن آبی روشن باشد مشخصه‌هایی که گفتیم را پررنگ‌تر هم می‌کند. اگر شما عاشق رنگ آبی روشن هستید، برای این‌که کمی استایل با این رنگ را تعدیل کنید می‌توانید از بلیزر مشکی استفاده کنید. بلوز مشکی با این ست ترکیب خوبی را برای شما می‌سازد.

جین مام استایل آبی روشن
جین مام استایل آبی روشن

چه مانتویی با جین مام استایل آبی روشن بپوشیم؟

از رنگ‌هایی که در سال ۲۰۲۱ بسیار ترند هستند رنگ‌های پاستلی است. جین مام استایل آبی روشن هم نوعی از رنگ پاستلی به شمار می‌آید. شما برای انتخاب یک مانتوی زیبا به آسانی می‌توانید یکی از رنگ‌های پاستلی را که امسال ترند هستند انتخاب کنید. فقط کافی‌ست که سری به طیف گسترده‌ی رنگ‌های پاستلی بزنید، تا رنگی را که دوست دارید و با سلیقه‌ی شما هم‌خوانی دارد پیدا کنید.

چون مام استایل‌ها چون مدل‌های گشادی هستند بهتر است مدل مانتوی‌تان را هم گشاد انتخاب کنید. مانتوی تنگ و چسبان زیاد برای این مدل شلوار مناسب نیست. مدل‌های اورسایز و مدل‌هایی که با اندازه‌ی اندام شما مطابقت دارند برای آن‌ها بسیار خوب هستند.

جین مام استایل اسید شویی شده

اگر به دنبال ساختارشکنی هستید جین مام استایل اسید شویی شده مناسب شماست. این مدل از جین برای کسانی که از تکرار خسته شده‌اند و می‌خواهند کمی تفاوت را در ظاهر خودشان داشته باشند بسیار مناسب است.

تی‌شرت‌ها و بلوزهای زیادی با این مدل جین هماهنگ است. شما هم می‌توانید تی‌شرت خودتان را ساده انتخاب کنید و هم با بلوزی ساده و یا با طرح‌های ساده بپوشید. چون شلوار طرح‌های شلوغ و ناهماهنگ دارد و امکان دارد نگاه بیننده را جذب کند، بهتر است برای بلوزتان سادگی را برگزینید.

از مدل کفش‌هایی که برای این شلوار مناسب است ما به شما کفش‌های پاشنه‌دار و اسپرت را پیشنهاد می‌کنیم. شاید تعجب کنید؛ اما درست است، کفش پاشنه بلند این استایل را زیبا می‌کند.

جین مام استایل اسیدشویی
جین مام استایل اسیدشویی

چه مانتویی با جین مام استایل اسید شویی شده مناسب است؟

برای انتخاب مانتو، مانند بلوز بهتر است که آن را ساده انتخاب کنید. به خاطر شلوغی مدل شلوار، سادگی رنگ و طرح مانتو استایل شما را زیباتر می‌کند. اما حواس‌تان باشد مانتوهای مدل کلاسیک و مجلسی مناسب این شلوار نیستند. سعی کنید مانتوهای راحت، گشاد و تابستانی را انتخاب کنید.

شلوار جین گشاد یا Baggy

شلوار جین گشاد یکی از راحت‌‌ترین مدل‌های شلوار جین است. این مدل کمر اندازه دارد، قسمت ران‌ها کمی گشاد است و به همان صورت تا پایین ادامه پیدا می‌کند. بعضی از مدل‌های آن کمی گشادتر هستند و بعضی دیگر تنگ‌تر. بسته به سلیقه‌ی شماست که کدام مدل را برای استایل‌تان انتخاب کنید.

اما در کل شلوار بگی از آن دسته شلوارهایی‌ست که با آن احساس راحتی زیادی دارید. بلوز و تی‌شرت مناسب برای این استایل مدل‌های تنگ آن است. تی‌شرت‌هایی که در قسمت جلوی لباس گره می‌خورند، مدل‌هایی که کمی کوتاه‌تر از مدل‌های عادی هستند و بلوزهای فیت. البته برای این شلوار تی‌شرت مناسبت بیشتری دارد و شما را زیباتر می‌کند.

برای روی بلوز یا تی‌شرت از کت‌ها و ژاکت‌های اورسایز می‌توانید استفاده کنید. کفش کتانی و پاشنه بلند مناسب این استایل است و ظاهر خوبی برای شما می‌سازد. رنگ‌های شلوار جین گشاد یا بگی، مشکی، آبی روشن و آبی هستند که هر سه تای این رنگ‌ها بسیار با این برش و سبک زیبا هستند. در کل این مدل از جین به راحتی با لباس‌ها ست می‌شود و در مکان‌های مختلف قابل استفاده است.جین مام استایل بگی یا گشاد

چه مانتویی با جین مام استایل گشاد یا بگی بپوشیم؟

برای شلوار جین مام استایل بگی یا گشاد، مانتویی که انتخاب می‌کنید بهتر است یا بالای زانو باشد و یا بلند تا میانه‌های ساق پا. استایل شما با این مدل مانتوها زیباتر خواهد شد. از نظر رنگ هم بنابر رنگی که شلوار شما دارد، اعم از مشکی، آبی روشن و آبی، می‌توانید با راهنمایی‌هایی که بالاتر گفتیم انتخاب کنیم.

مدل مانتو مناسب برای جین بگی
مدل مانتو مناسب برای جین بگی

چه مکان‌هایی مناسب پوشیدن شلوار جین مام استایل است؟

برای این‌که بدانید جین مام استایل مناسب چه مکان‌هایی است ما پیشنهادهایی برای شما داریم. اگر اهل کافه‌گردی هستید، یا دوست دارید به گالری هنری بروید این سبک شلوار مناسب است. البته در دورهمی‌ها و مهمانی‌های دوستانه هم استایل خوبی است و ظاهر زیبایی می‌توانید با آن داشته باشید.

لباس‌هایی که می‌توانید با آن ست کنید تی‌شرت و انواع بلیزر است. شما حتی می‌توانید در یک دورهمی رسمی‌تر آن را با یک بلوز ابریشمی هم ست کنید تا استایل سنگین‌تری داشته باشید. تی‌شرت‌هایی با چاپ‌های فانتزی، مدل‌های پوست حیوانات و مدل‌های تنگ با این شلوار قابل استفاده‌اند.

شاید اغلب افراد فکر کنند که بهترین کفش برای شلوار مام جین، مدل‌های اسپرت است. اما کفش‌های پاشنه بلند هم با شلوار جین مام استایل، سبک مناسبی برای شما می‌سازند. برای تکمیل خودتان اکسسوری‌ها گزینه‌ی مناسبی هستند. یک گردنبند و یا دستبند سبب می‌شود که به خوبی بدرخشید.

استایل مناسب برای مکان‌های مختلف با جین مام استایل
استایل مناسب برای مکان‌های مختلف با جین مام استایل

جین مام استایل الهام گرفته از دهه ۹۰

اوج شلوار مام استایل مربوط به دهه ۹۰ میلادی است. برای این‌که زیبایی و اصالت این شلوار را به نمایش بگذارید، می‌توانید استایل‌تان را شبیه به زنان در دهه ۹۰ بسازید. برای این‌کار، یک تی‌شرت اورسایز چاپی انتخاب مناسبی است. مدل دیگری که شما را نزدیک به استایل دهه ۹۰ می‌کند بلوز یقه اسکی است.

با این مدل‌ها استایل کلاسیک زیبایی به سبک گذشته خواهید داشت. از آیتم‌های دیگری که می‌توانید استفاده کنید کفش پاشنه گربه‌ای به همراه کت و یا ژاکت است. برای انتخاب رنگ پیشنهاد ما به شما رنگ‌هایی مثل زرد، صورتی و آبی است که با جین مام استایل بسیار دلپذیر و زیبا خواهند بود.

مام استایل3

جین مام استایل الهام گرفته از دهه ۸۰

در دههِ‌ی ۸۰ یکی از سبک‌هایی که مورد استقبال بود، سبک لباس پوشیدن پرنسس دایانا بود. شما هم می‌توانید به زیبایی او لباس‌هایی را انتخاب کنید و بدرخشید. آیتم‌های پیشنهادی ما برای شما یک ژاکت کرم به همراه تی‌شرت اورسایز است.

برای کفش، چکمه‌های بزرگ و چاق انتخاب خوبی خواهند بود. کیف‌تان را مشکی کوچک انتخاب کنید تا اندازه‌ی بزرگ تکه‌های دیگر لباس را جبران کند. سبک دیگر یک تی‌شرت به همراه بلیزر و یک کفش ورزشی است. مطمئن باشید که با انتخاب این سبک‌ها پشیمان نخواهید شد.

مام استایل4

تفاوت شلوار مام استایل با مام فیت

شلوار مام فیت هم مانند شلوار مام استایل است اما باهم تفاوت‌هایی دارند. شلوار جین مام فیت، همان‌طور که از اسمش پیداست، بیشتر قالب بدن است. این شلوار در قسمت‌های ران و پایین شلوار به بدن بیشتر می‌چسبد. اما شلوار جین مام استایل برخلاف جین مام فیت در قسمت ران و پایین شلوار کمی آزاد می‌ایستد. تفاوت دیگر آن‌ها در نوع پارچه‌ای است که برای دوخت شلوار مام فیت استفاده می‌شود.

برای دوخت شلوار مام فیت انواع پارچه‌های ضخیم و نازک در رنگ‌های مشکی و آبی و یا حتی پارچه‌ای غیر از جین استفاده می‌شود. از نظرهای دیگر این دو شلوار تفاوتی باهم ندارند. یعنی از نظر بلندی فاق هر دوی آن‌ها دارای فاق بلند هستند، هردو به صورت مخروطی دوخته می‌شوند و در قسمت پایین تنگ‌تر هستند. البته شلوار مام فیت هم به صورت راسته و اسکینی وجود دارد و علاقه‌مندان این سبک‌ها را به خودش جذب می‌کند.

شلوار جین مام استایل برای افراد لاغر

اگر شما ریز اندام و لاغر هستید چند روش برای این‌‌که استایل مناسبی با جین مام استایل داشته باشید به شما پیشنهاد می‌کنیم. اول این‌که مانند همیشه یادتان باشد کفش پاشنه بلند برای شما بسیار مناسب است. پس آن‌ را با جین مام استایل هم استفاده کنید. البته نه این‌که کفش‌ کتانی را کلاً فراموش کنید.

کفش‌های کتانی به خاطر راحتی همیشه در اولویت هستند مخصوصاً زمانی که شلوار جین به پا می‌کنید. به‌هرحال کفش کتانی برای کسانی که ظریف و لاغر هستند بهتر است گزینه‌ی دوم باشد. سعی کنید تعادل را در قسمت بالاتنه و پایین بدنتان حفظ کنید. کارایی جین مام استایل مانند جین اسکینی است، یعنی شما همان استایلی را که با اسکینی می‌پوشید با جین مام استایل هم می‌توانید داشته باشید.

از پیشنهاد‌های ما برای شما بلیزر، کت چرمی و مدل‌های مختلف ژاکت، کمی بزرگ‌تر از سایز خودتان است.

مام استایل5

مام جین برای لاغرها

شلوار مام استایل برای افراد پلاس سایز

جین مام استایل یکی از بهترین گزینه‌ها برای انواع اندام است. چون کمر آن بالاتر از ناف می‌ایستد، قد پاهای شما را بلندتر نشان می‌دهد. در ضمن فرم اندام ساعت شنی را برای‌تان می‌سازد. به همراه آن یک تی‌شرت و یا بلوز سایز خودتان با طرح ساده بپوشید.

تی‌شرت می‌تواند ورزشی باشد و اندام شما را به خوبی در بربگیرد. برای کفش بهتر از مدل‌های پاشنه‌دار استفاده کنید تا قد شما را بلندتر کند و پاهایتان را کشیده نمایش دهد. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از رنگ‌های تیره برای استایل‌تان بهره ببرید. شما هم می‌توانید جین و هم تی‌شرت‌تان را تیره انتخاب کنید تا لاغرتر به چشم بیایید. اما از انتخاب رنگ‌های نود و یا پارگی بر روی زانو نترسید.

جین مام استایل برای افراد پلاس سایز

در این میان کدام مدل از شلوارهای جین مام استایل بیشتر مورد علاقه شماست؟ ترجیح می‌دهید بنابر ترند سال ۲۰۲۱ و مدل‌های جین که در بازار موجود است کدام مدل را برای خودتان انتخاب کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن
ورود
بستن
سبد خرید (0)

هیچ محصولی در سبد خرید نیست. هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

fa_IRPersian