آدام سلمن و «ب س ب ژ» در هفته مد نیویورک

در هفته مد نیویورک، کلکسیون برند فرانسوی «ب س ب ژ ماکس آزیرا » (BCBG Max Azria) با الهام از دیوید بوئی، خواننده بریتانیایی برگزار شد. لوبوف ازیرا، مدیر هنری این برند می گوید: «عکس هایی از دیوید بوئی داشتیم. از چهار دهه خلاقیت او نه تنها در مد بلکه در هنر و همچنین از امیدی که او به عنوان یک هنرمند به مردم می داد الهام گرفیتم.»

کلکسیون زمستانی این برند فرانسوی که متعلق مکس و لوبوف آزیرا، زن و شوهر طراح است، با بافتنی های براق، پارچه های مختلف نخی، کرپ و چرم گلدوزی در رنگ های کرم، شتری و آبی ارائه شد. «ب س ب ژ ماکس آزیرا » سال ۱۹۸۹ توسط مکس ازیرا، طراح مد تونسی تبار در پاریس تاسیس شد و اکنون در سراسر دنیا شعبه دارد.

آدام سلمن
نمایش مد آدام سلمن که کار خود را با طراحی لباس ستاره های مشهور مانند مایکل جکسون و لیدی گاگا شروع کرد در هفته مد نیویورک برگزار شد. طرح آمریکایی اهل تگزاس گفته است برای نمایش تازه خود از یک مجموعه تلویزیونی جنایی نتفلیکس الهام گرفته است. مجموعه شامل پوشاک تیره و خشن با رنگ های سیاه و قرمز، یقه و گردنبندهای شال مانند بود. با این حال روحیه شوخ طبعانه طراح خود را در کت های تزیینی و کاربرد نقره ای و قرمز متالیک نشان داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close
Sign in
Close
Cart (0)

No products in the cart. No products in the cart.

en_USEnglish